Nationaal Restauratie Centrum (logo)



nieuwe Cursusbrochure 2023

Half november komt het programmaboekje van 2023 uit. De brochure staat inmiddels als pdf op onze website. Ook kan er al ingeschreven worden op de cursussen in 2023. Mocht u het boekje niet in de brievenbus hebben aangetroffen en dit toch wensen, stuur dan even een e-mail naar info@restauratiecentrum.nl met uw naam en adresgegevens. We sturen het dan snel aan u toe.

De cursussen in november en december zijn bijna vol. Mocht er geen plaats meer zijn in de laatste cursussen dit jaar, dan wordt uw aanmelding doorgeschoven naar 2023.

Samen sterk voor een gedegen scholingsaanbod voor erfgoedprofessionals

De aanvoerders van de Erfgoed Academie, het Gelders Restauratie Centrum (GRC), het Nationaal Centrum Erfgoedopleidingen (NCE) en het Nationaal Restauratiecentrum (NRC) vertellen hoe zij samenwerken aan een gedegen scholingsaanbod. Iedereen die werkzaam is in de erfgoedsector dient immers goed opgeleid te zijn om ons erfgoed in stand te houden. Wat zijn de belangrijkste ontwikkelingen in het scholingsaanbod en wat kunnen we de komende jaren verwachten?
Lees meer >


Praktijktrainingen voor ervaren vaklieden in januari en februari 2023

  • 16 en 17 januari 2023: Praktijktraining Houtconstructies
    Locatie: Amersfoort
    Meer info en aanmelden
  • 31 januari en 1 februari 2023: Praktijktraining Lood bij dakbedekkingen en goten
    Locatie: Amersfoort
    Meer info en aanmelden
  • 6 en 7 februari 2023: Praktijktraining Uitslagen van kapconstructies en bogen
    Locatie: Schaijk (N-Br)
    Meer info en aanmelden
  • 13 en 14 februari 2023: Praktijktraining Herstel van kozijnen, ramen, deuren en luiken
    Locatie: Amersfoort
    Meer info en aanmelden
  • 23 februari 2023: Praktijktraining kepers en nokvorsten
    Locatie: Amersfoort
    Meer info en aanmelden

Cursussen februari en maart 2023

Cursussen april 2023

Als je liever geen e-mail meer wilt ontvangen, klik je hier.